Marckantony
  3. Ervaren verkoper
  5. Marckantony

Marckantony

Lid sinds 2019 / Brasschaat, België

4 aangeboden items / 40 verkochte items

Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!
Rene Marie Dujardin (1913) Belgisch Marine (3 x)
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Alfred van Neste - Havenzicht kopen? Bied vanaf 55!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Havenzicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Jörg Remé - Figuur kopen? Bied vanaf 35!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Figuur
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen