Rene Marie Dujardin (1913)
Marine (3 x)
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 20 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |