Rene Marie Dujardin - Marine (3 x)

Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!
Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!Rene Marie Dujardin - Marine (3 x) kopen? Bied vanaf 75!
  • Rene Marie Dujardin (1913)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

René Marie Dujardin (1913-2002): Marines (3x)

Olie op paneel, 25 x 20 cm (3x)

Telkens getekend.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Rene Marie Dujardin (1913)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marckantony
Lid sinds 2019
40 verkochte items
Alle items (4)
25 cm
20 cm
24 cm
19 cm