Lid sinds 2013 / Heeze, Nederland
7 aangeboden items / 244 verkochte items
| Afmetingen | 4 x 28 x 36 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1700 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Afmetingen | 23 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 55 x 60 cm (h x b) |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 62 x 86 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 48 x 20 x 28 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 12000 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
| Drager | Hardboard |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 36 x 46 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |