martinschaik
  3. Ervaren verkoper
  5. martinschaik

martinschaik

Lid sinds 2014 / Velsen Zuid, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Makkes (1935-1999) Nederlands Engelmunduskerk Oud Velsen
Techniek Gouache
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250