Jan Makkes (1935-1999)
Engelmunduskerk Oud Velsen
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 63 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |