Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen

Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!Jan Makkes - Engelmunduskerk Oud Velsen kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Makkes (1935-1999)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Gouache
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 61 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zicht op de Engelmunduskerk kerk in het Oude Dorp Velsen
Het schilderij is mooi ingelijst en verkeert in goede conditie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velsen zuid, Nederland

Jan Makkes (1935-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  martinschaik
0 verkochte items
Alle items (1)
73 cm
63 cm
70 cm
61 cm