5. Jan Makkes

Jan Makkes (1935-1999)

2 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)

De kunstschilder Jan Makkes werd in 1935 te Amsterdam geboren. Kort na zijn geboorte verhuisde het gezin naar Santpoort.Het kunstenaarsschap van Makkes heeft vele facetten. Een groter contrast bijvoorbeeld tussen zijn industrietekeningen en zijn uitbundige bloemstukken en landschappen is welhaast niet mogelijk.Hij ontwikkelde een moderne stijl: snel, soms bijna driftig geschilderd, tegelijkertijd zuiver uitgewerkt en sfeerrijk, met heldere kleuren, modern maar warm.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Jan Makkes - France kopen? Bied vanaf 100!

Jan Makkes - France

Geplaatst doorMargrietVerweij

Eindtijd27-03-2021 om 21:39

Jaartal1950
TechniekGouache
Afmetingen85 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Makkes - boerderijen in het landschap kopen? Bied vanaf 175!

Jan Makkes - boerderijen in het landschap

Geplaatst doorMrZachariasTijl

Eindtijd18-06-2021 om 21:15

Afmetingen101 cm x 127 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst