Hennie van der Vegt (1953)
Vrouw
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 77 x 61.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |