Hennie van der Vegt - Vrouw

Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!
Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!Hennie van der Vegt - Vrouw kopen? Bied vanaf 35!
  • Hennie van der Vegt (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1998
Techniek Litho
Onderwerp Naakt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 53 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 77 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 4/15
De lijst is donker mahonie gefineerd, voorzien van een dubbel passe-partout. Professioneel ingelijst.

Hennie van der Vegt (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  mathoes1
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
61.5 cm
77 cm
40 cm
53 cm