Melvin4416
  3. Ervaren verkoper
  5. Melvin4416

Melvin4416

Lid sinds 2025 / Amsterdam, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Lita Cabellut - Y. Juan kopen? Bied vanaf 3000!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands Y. Juan
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 3.000
Lita Cabellut - Ecce Homo kopen? Bied vanaf 1400!
Lita Cabellut (1961) Spaans Nederlands Ecce Homo
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
€ 1.400
Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!
Didi van der Velde (1969) Nederlands Stamboom
Afmetingen 203 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350