Didi van der Velde - Stamboom

Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!
Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!Didi van der Velde - Stamboom kopen? Bied vanaf 350!
  • Didi van der Velde (1969)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 197 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 203 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi schilderij van Didi van der Velde uit erfenis, destijds gekocht bij galerie Artline destijds gevestigd in Amsterdam.
1e eigenaar en destijds gekocht bij galerie Artline Amsterdam.

Didi van der Velde (1969)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Melvin4416
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (3)
56 cm
203 cm
50 cm
197 cm