Milosha
  3. Ervaren verkoper
  5. Milosha

Milosha

Lid sinds 2015 / Castricum, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Oh 3 Purple
Techniek C-Print
Afmetingen 55 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Anita de Harde - In gedachte kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands In gedachte
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50