Jan Bollaert (1958)
C-print, Oh 3 Purple
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 55 x 120 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |