Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple

Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Bollaert (1958)
Type kunstwerk Fotografie
Jaartal 2003
Techniek C-Print
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 38 x 105 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 24/40
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.

Mooie ingelijste print van Jan Bollaert.
Goede conditie; lichte slijtage aan de hoeken en randen, wat geen afbreuk doet aan de presentatie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Castricum, Nederland

Jan Bollaert (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Milosha
0 verkochte items
Alle items (2)
120 cm
55 cm
105 cm
38 cm