moniquevb
  3. Ervaren verkoper
  5. moniquevb

moniquevb

Lid sinds 2025 / Boornzwaag, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ans Rotteveel - ans spoelder kopen? Bied vanaf 2500!
Ans Rotteveel (1946) Nederlands ans spoelder
Afmetingen 68.5 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500