Ans Rotteveel (1946)
ans spoelder
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 68.5 x 128 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |