Ans Rotteveel - ans spoelder

Ans Rotteveel - ans spoelder kopen? Bied vanaf 2500!
Ans Rotteveel - ans spoelder kopen? Bied vanaf 2500!Ans Rotteveel - ans spoelder kopen? Bied vanaf 2500!Ans Rotteveel - ans spoelder kopen? Bied vanaf 2500!
  • Ans Rotteveel (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2002
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst 68.5 x 128 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeilboot en waterpartij abstract geschilderd door Ans Rotteveel/spoelder
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boornzwaag, Nederland

Ans Rotteveel (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  moniquevb
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
128 cm
68.5 cm
120 cm
60 cm