Lid sinds 2025 / Veenendaal, Nederland
3 aangeboden items / 1 verkochte items
Kunst en curiosa
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 48 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |