Lid sinds 2024 / DEN HAAG, Nederland
3 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 90 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 125 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 106 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |