MS2021
  3. Ervaren verkoper
  5. MS2021

MS2021

Lid sinds 2018 / Den Hoorn, Nederland

1 aangeboden items / 7 verkochte items

Hans van Ieperen - 3 pentekeningen w.o. Clown kopen? Bied vanaf 150!
Hans van Ieperen (1909-1995) Nederlands 3 pentekeningen w.o. Clown
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150