Hans van Ieperen (1909-1995)
3 pentekeningen w.o. Clown
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |