Laurens van Houten - John Lennon & Yoko Ono Bed Peace Amsterdam
Omschrijving
Laurens van Houten (1949)
Type kunstwerk
Fotografie
Jaartal
1969
Techniek
Silverprint (Klassieke Foto)
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Portret
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
29.5 x 39.5 cm (h x b)
Incl. lijst
48.5 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Van 25 tot 31 maart 1969 hielden Lennon en Ono hun eerste Bed-In in suite 702 van het Hiltonhotel in Amsterdam. Even daarvoor waren ze getrouwd en ze dachten met deze actie de aandacht die hun huwelijk trok te kunnen aanwenden voor de bevordering van de wereldvrede. In het Amsterdamse Hilton bracht het jonge paar inderdaad de gehele tijd door in bed, waarbij de pers aanwezig was. Deze foto is gemaakt door Laurens van Houten. In de hoeken gaatjes van punaises, verder in zeer goede conditie. Achterop voorzien van een stempel.
Bij de foto ook een boekje met afbeeldingen van de litho's die destijds door John Lennon gemaakt zijn.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den hoorn, Nederland
Tot 5 kg.
€ 12,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00