ms55de
  3. Ervaren verkoper
  5. ms55de

ms55de

Lid sinds 2009 / Pliezhausen, Duitsland

21 aangeboden items / 22 verkochte items

Neo Rauch - Monographie Phaidon Press SIGNED COPY 2025 - ISBN: 9781838669416 kopen? Bied vanaf 90!
Neo Rauch (1960) Duits Monographie Phaidon Press GESIGNEERD EXEMPLAAR 2025 - ISBN: 9781838669416
Techniek Softcover
Afmetingen 29.4 x 25.2 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Kenny Scharf - Plaster Contemporary Art Magazine Poster 2020 kopen? Bied vanaf 30!
Kenny Scharf (1958) Amerikaans Poster van het tijdschrift Gips voor hedendaagse kunst 2020
Techniek Offset
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Piet Mondriaan - Evolution Ausstellungsplakat Düsseldorf 2022 kopen? Bied vanaf 40!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands Poster van de tentoonstelling Evolution Düsseldorf 2022
Techniek Offset
€ 40
Direct kopen
Ingo Duderstedt - Cool Blues Radierung 2018 kopen? Bied vanaf 60!
Ingo Duderstedt (1953) Duits Cool Blues Ets 2018
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Jörg Steinbach - Siebdruck "D" 2015, handsigniert und nummeriert, Auflage nur 20 Exemplare kopen? Bied vanaf 60!
Jörg Steinbach (-1958) Duits Zeefdruk "D" 2015, handgesigneerd en genummerd, oplage van slechts 20 exemplaren
Afmetingen 53.4 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Andreas Dress - Elegie 1 - Radierung, von Hand aquarelliert 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Andreas Dress (1943) Duits Elegie 1 - Ets, handgekleurd met waterverf, 2007
Techniek Ets
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Frank Stella - Ausstellungsplakat Berlin 1994 kopen? Bied vanaf 45!
Frank Stella (1936) Amerikaans Tentoonstellingsposter Berlijn 1994
Techniek Offset
€ 45
Direct kopen
Marcello Morandini - Bianco e Nero - Ausstellungsplakat Museum Ritter 2006 kopen? Bied vanaf 50!
Marcello Morandini (1940) Italiaans Bianco e Nero - Tentoonstellingsposter Museum Ritter 2006
Techniek Offset
€ 50
Direct kopen
Damien Deroubaix - Plakat Beaujolais Nouveau Georges Duboeuf 2011 kopen? Bied vanaf 75!
Damien Deroubaix (1972) Frans Affiche Beaujolais Nouveau Georges Duboeuf 2011
Techniek Offset
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Georg Karl Pfahler - Ohne Titel, Siebdruck 1973 kopen? Bied vanaf 60!
Georg Karl Pfahler (1926-2002) Duits Zonder titel, zeefdruk 1973
Afmetingen 88 x 63 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Enrico Bressan - Cubo de Basura - Siebdruck 2003 handsigniert und nummeriert Auflage 75 Ex. kopen? Bied vanaf 75!
Enrico Bressan (1964) Italiaans Cubo de Basura - zeefdruk 2003 handgesigneerd en genummerd, oplage 75 exemplaren.
Afmetingen 75 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Augusto de Campos - & Julio Plaza - Ausstellungsplakat Poster Affiche Madrid 2019 kopen? Bied vanaf 35!
Augusto de Campos (1931) Braziliaans & Julio Plaza - Tentoonstellingsposter, Madrid 2019
Techniek Offset
Afmetingen 78 x 65 cm (h x b)
€ 35
Direct kopen
Antony Gormley - Learning to be Ausstellungsplakat Schauwerk Sindelfingen 2021 kopen? Bied vanaf 35!
Antony Gormley (1950) Engels Leren zijn tentoonstellingsposter Schauwerk Sindelfingen 2021
Techniek Offset
€ 35
Direct kopen
Cecily Brown - Plakat American Dance Festival 2001 kopen? Bied vanaf 180!
Cecily Brown (1969) Engels Plakat American Dance Festival 2001
Techniek Offset
Afmetingen 52 x 70 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen