nikie44
  3. Ervaren verkoper
  5. nikie44

nikie44

Lid sinds 2025 / Amsterdam, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio A.G. Verdi Nabucco
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300