Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco

Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!Corneille - Ommagio A.G. Verdi Nabucco kopen? Bied vanaf 300!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Stijl Romantisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 49 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 17/200
Dit kunstwerk is geïnspireerd op Nabucco, de beroemde opera van Guiseppe Verdi uit 1842.
Het onderwerp verwijst naar het verlangen naar vrijheid. De compositie en thematiek sluiten aan bij de romantische traditie, waarin emotie,  dramatiek en historische onderwerpen centraal staan.

Bijzonderheden:
Cultureel-historische verwijzing naar een iconisch werk uit de operageschiedenis.