Olaf1969
  3. Ervaren verkoper
  5. Olaf1969

Olaf1969

Lid sinds 2026 / Venray, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Leon Janssen - M.S. 2000 L kopen? Bied vanaf 150!
Leon Janssen (1951) Nederlands M.S. 2000 L
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!
Antony van Lieshout (1943) Nederlands Ville Mort IV
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50