Leon Janssen (1951)
M.S. 2000 L
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 80 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |