Er zit lichte vochtschade op het passepartou maar niet op het werk zelf. Herkomst: Het hing in een pand dat ik aankocht. De eigenaar wilde het niet meer, ik mocht het hebben. Verklaring van eigenaar kan overlegd worden.
Redelijk
Licht vochtschade op passepartou, Kunstwerk zelf is voorzover mij bekend niet beschadigd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venray, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50