Antony van Lieshout - Ville Mort IV

Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!
Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!Antony van Lieshout - Ville Mort IV kopen? Bied vanaf 50!
  • Antony van Lieshout (1943)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40

Er zit lichte vochtschade op het passepartou maar niet op het werk zelf.
Herkomst: Het hing in een pand dat ik aankocht. De eigenaar wilde het niet meer, ik mocht het hebben. Verklaring van eigenaar kan overlegd worden.
ConditieRedelijk
Licht vochtschade op passepartou, Kunstwerk zelf is voorzover mij bekend niet beschadigd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venray, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Antony van Lieshout (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Olaf1969
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
60 cm
50 cm
40 cm