Olijkman
  3. Ervaren verkoper
  5. Olijkman

Olijkman

Lid sinds 2023 / Soest, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!
Richard Smeets (1955) Nederlands Groep met figuren
Techniek Aquarel
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50