Richard Smeets - Groep met figuren

Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!
Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!Richard Smeets - Groep met figuren kopen? Bied vanaf 50!
  • Richard Smeets (1955)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1983
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het werk is gemaakt met inkt en drie kleuren aquarelverf. (lichtblauw, lichtgroen en grijs)
Het werk verkeert in een goede staat.
Aan de achterzijde  ontbreekt een klem
Minimale verkleuring bij de randen van het passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00

Richard Smeets (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Olijkman
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (1)
51 cm
71 cm
28 cm
18 cm