Johan Faber (1902-1979)
Johan Faber: boerderij in landschap
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 26 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |