OvHelsdingen
  3. Ervaren verkoper
  5. OvHelsdingen

OvHelsdingen

Lid sinds 2026 / Nijmegen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!
Johan Faber (1902-1979) Nederlands Johan Faber: boerderij in landschap
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 60