Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap

Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!
Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!Johan Faber - Johan Faber: boerderij in landschap kopen? Bied vanaf 60!
  • Johan Faber (1902-1979)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 26 x 33 cm (h x b)
Passe-partout 38 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een realistische tekening van Johan Faber (1902-1979).
Schilderij van wijde verten; een afbeelding van een boerderij in het landschap is te zien.
Onder de tekening staat eigen druk en hij is gesigneerd door Johan Faber.
Er zitten enkele verkleuringen in de grond voor de boerderij
De afbeelding ziet er goed uit alleen een bruine verkleuring onder de boerderij
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Johan Faber (1902-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  OvHelsdingen
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
49 cm
38 cm
33 cm
26 cm