Potterie Oud Delft (1921)
Potterie Delft Polychroom 22 - Delfts blauw handwerk collectors bord (Del_5)
| Afmetingen | 4 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1200 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |