Plombaerts
  3. Ervaren verkoper
  5. Plombaerts

Plombaerts

Lid sinds 2026 / Kortrijk, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Renaat Saey - Landschap kopen? Bied vanaf 650!
Renaat Saey (1913-1996) Belgisch Landschap
Afmetingen 112 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 650