Renaat Saey (1913-1996)
Landschap
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 112 x 132 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |