Renaat Saey - Landschap

Renaat Saey - Landschap kopen? Bied vanaf 650!
Renaat Saey - Landschap kopen? Bied vanaf 650!Renaat Saey - Landschap kopen? Bied vanaf 650!
  • Renaat Saey (1913-1996)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 108 cm (h x b)
Incl. lijst 112 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Werk van Saey toont vaak landschappen, stillevens en organische vormen zoals bloemen, paddenstoelen, stenen, fossielen en schelpen. Hij evolueerde van post-expressionisme naar een meer fantasierijke, persoonlijke stijl waarin hij mysterieuze en imaginaire werelden schilderde, vaak met een romantische ondertoon. Na een lange periode in Spanje en Argentinië (waar hij ook schilderkunst studeerde via Estímulo de Bellas Artes in Buenos Aires) begon hij op bijna 40-jarige leeftijd formeel aan een kunstopleiding.  Werk van Saey werd aangekocht door de Belgische staat (al in 1967) en hangt onder andere in het museum te Deurle.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kortrijk, België

Renaat Saey (1913-1996)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Plombaerts
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
132 cm
112 cm
108 cm
90 cm