Lid sinds 2017 / Nuenen, Nederland
212 aangeboden items / 2776 verkochte items
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 77 x 62 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 57 x 22 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 36 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 62 x 77 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 64 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Drager | Papier |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Drager | Papier |
| Drager | Papier |