Georges Dayez (1907-1991)
Abstract composition
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2012 / Borne, Nederland
14 aangeboden items / 40 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 70 x 45 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 40 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 120 x 100 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 100 x 127 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 30 x 20 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Drager | Papier |