Aldo Londi (1911-2003)
Italiaanse Sgraffito vaas, fantasie zeewezens, Fratelli Fanciullacci
| Afmetingen | 25 x 12 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1050 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |