PS26091966
  3. Ervaren verkoper
  5. PS26091966

PS26091966

Lid sinds 2023 / Peer, België

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Aldo Londi - Italiaanse Sgraffito vaas, fantasie zeewezens, Fratelli Fanciullacci kopen? Bied vanaf 40!
Aldo Londi (1911-2003) Italiaans Italiaanse Sgraffito vaas, fantasie zeewezens, Fratelli Fanciullacci
Afmetingen 25 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1050 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Frans Tuinstra - Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas kopen? Bied vanaf 40!
Frans Tuinstra (1923-2003) Nederlands Handgedraaide, gesigneerde en gedateerde (1960) Sgraffito Vaas
Afmetingen 14 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 480 g
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!
Romano Innocenti Italiaans Handgeschilderd aardewerk eend beeldje
Afmetingen 14 x 20 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 720 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75