Deze zeer mooie sgraffito (een versieringswijze waarbij in de nog natte klei of figuren of patronen worden gekrast) keramische vaas werd gefabriceerd in de fabriek van de beroemde Italiaanse keramisten Fratelli Fanciullacci. De vaas heeft een hoogte van ca. 25 cm en een diameter van ca. 12 cm. Het vaasje vertoont 2 kleine vrijwel niet zichtbare restauraties van chips aan de hals. Voor de decoratie van de vaas werd gebruik gemaakt van heldere zachte tinten om de fantasie zeedieren in te kleuren. De vaas dateert naar alle waarschijnlijkheid uit de jaren ’50 van vorige eeuw. Het is een bijzonder mooi, zeldzaam en gezocht stuk. Het ontwerp is naar alle waarschijnlijkheid van de hand van Aldo Londi die beter bekend is als de creatief directeur van de beroemde Bitossi family ceramics studio. De vaas is voorzien van het merkteken en modelnummer “Italy F1”.
Goed
restauratiesporen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Peer, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 52,50