Albertus J. Sap van Drenthe (1835-1919)
Haven Rotterdam
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 64 x 96 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |