Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam

Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!
Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!
  • Albertus J. Sap van Drenthe (1835-1919)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Havengezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hoi ik weet niet wie de schilder is  maar hij is gesinjeerd met j / s en in de jaren 70 gerestaureerd door oenema  in Rijswijk
Heb geen idee wat hij waard is

Albertus J. Sap van Drenthe (1835-1919)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Rayray
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
96 cm
64 cm
90 cm
60 cm