Yvonne Reuijl (1946)
Bloemen onder blauwe hemel
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 45 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |