Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel

Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!
Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!Yvonne Reuijl - Bloemen onder blauwe hemel kopen? Bied vanaf 55!
  • Yvonne Reuijl (1946)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1981
Techniek Aquarel
Stijl Abstract
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 28 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Yvonne Reuijl is in Sydney geboren en opgegroeid in Indonesië.
Haar kunstopleiding: Amsterdam Rijksacademie voor beeldende kunsten ( portret)
Rietveldacademie ( diploma schilderkunst vrije grafiek 1985)
Lid van kunstgenootschap de Ploegh Amersfoort
Inspiratie bron : natuur, dier, mythe, muziek
Stijl : lyrisch-abstract met figuratieve beeldende elementen.
ConditieRedelijk
Passe-Partout is aan vervanging toe
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Yvonne Reuijl (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Renate26
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
55 cm
45 cm
39 cm
28 cm