rguijt1979
  5. rguijt1979

rguijt1979

Lid sinds 2020 / Katwijk, Nederland

4 aangeboden items / 4 verkochte items

4 aangeboden items door deze verkoper

M.C. Escher - Museumcatalogus 1968 kopen? Bied vanaf 50!
M.C. Escher - Museumcatalogus 1968Kunstboeken

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1968
TechniekSoftcover
Afmetingen22.8 cm x 19.5 cm (h x b)
Adriaan van 't Hoff - Boerenerf. kopen? Bied vanaf 100!
Adriaan van 't Hoff - Boerenerf.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrguijt1979

TechniekEts
Afmetingen68 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam. kopen? Bied vanaf 40!
Johannes Josseaud - Zuiderkerk,Amsterdam.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorrguijt1979

TechniekEts
Afmetingen43.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe. kopen? Bied vanaf 100!
Armand Rassenforse - Les affiches etrangere.Huile Russe.Affiches

Geplaatst doorrguijt1979

Jaartal1897
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 20.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst