Bob Brobbel (1907-1971) Ingang Eusebiuskerk Arnhem
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 39 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30