rikpennartz
  5. rikpennartz

rikpennartz

Lid sinds 2021 / Voorburg, Nederland

12 aangeboden items / 18 verkochte items

Bob Brobbel - Ingang Eusebiuskerk Arnhem kopen? Bied vanaf 30!
Bob Brobbel (1907-1971) Nederlands Ingang Eusebiuskerk Arnhem
TechniekLitho
Afmetingen39 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Ferdinand Luigini - Sint Romboutstoren Mechelen kopen? Bied vanaf 20!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sint Romboutstoren Mechelen
TechniekLitho
Afmetingen39 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Georges Dayez - Rue de Haute Pave et Notre Dame kopen? Bied vanaf 40!
Georges Dayez (1907-1991) Frans Rue de Haute Pave et Notre Dame
TechniekHandgekleurd
Afmetingen39 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Peter Cox - Heide landschap met bomen kopen? Bied vanaf 50!
Peter Cox (1912-1985) Nederlands Heide landschap met bomen
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen46 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 50
Cornelis Brandenburg - Westerkerk kopen? Bied vanaf 50!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Westerkerk
TechniekEts
Afmetingen60 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henk Thuss - Abstract dier kopen? Bied vanaf 50!
Henk Thuss (1941) Nederlands Abstract dier
TechniekEts
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 50
Abraham Rademaker - Koperets uit 1730. De Hofstede Hogermeer, Edelen Agtbaren Heer Gillis Valkenier kopen? Bied vanaf 50!
Abraham Rademaker (1676-1735) Nederlands Koperets uit 1730. De Hofstede Hogermeer, Edelen Agtbaren Heer Gillis Valkenier
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 x 37 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Albrecht Lefebvre - Slapende zwaan kopen? Bied vanaf 149!
Albrecht Lefebvre (1878-1951) Belgisch Slapende zwaan
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 149
Cornelis Brandenburg - Zeedijk kopen? Bied vanaf 49!
Cornelis Brandenburg (1884-1954) Nederlands Zeedijk
TechniekEts
Afmetingen33 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 49
Jacques Prince - 7 x landschappen - vissersvrouw -sneeuw - brug kopen? Bied vanaf 50!
Jacques Prince (1927-1973) Nederlands 7 x landschappen - vissersvrouw -sneeuw - brug
TechniekLitho
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
€ 50
Johne Karl - Haus im Schnee kopen? Bied vanaf 35!
Johne Karl (1887-1959) Tsjechisch Haus im Schnee
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen27 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Cyril Fradan - Zuid-Afrikaans - Apartheid kopen? Bied vanaf 80!
Cyril Fradan (1928-1997) Zuid-Afrikaans Zuid-Afrikaans - Apartheid
TechniekHoutskool
Afmetingen38 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80