rxmsteenbergen
  3. Ervaren verkoper
  5. rxmsteenbergen

rxmsteenbergen

Lid sinds 2026 / Waalre, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Hedwig Pauwels - Hommage aan Alois Senefelder kopen? Bied vanaf 30!
Hedwig Pauwels (1934) Belgisch Hommage aan Alois Senefelder
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!
Hedwig Pauwels (1934) Belgisch Lente
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20