Hedwig Pauwels (1934)
Hommage aan Alois Senefelder
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37 x 26 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2026 / Waalre, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 26 x 35 cm (h x b) |
| Drager | Papier |