Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken

Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken kopen? Bied vanaf 20!
Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken kopen? Bied vanaf 20!Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken kopen? Bied vanaf 20!Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken kopen? Bied vanaf 20!Maaike Feih - De pers moet draaien om te kunnen drukken kopen? Bied vanaf 20!
  • Maaike Feih (1945-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2014
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 130
Zie colofon
rechtstreeks van de drukker
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalre, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Maaike Feih (1945-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  rxmsteenbergen
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
29 cm
20 cm