siccovanhoegee
  5. siccovanhoegee

siccovanhoegee

Lid sinds 2023 / Delft, Nederland

13 aangeboden items / 22 verkochte items

Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 299!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Corneille - Litho, De vrouw en de wolven kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, De vrouw en de wolven
TechniekLitho
Afmetingen25 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
John Lie a Fo - Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst kopen? Bied vanaf 249!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Boa P - Mysterie, Verbinding, Transformatie - Meter breed! Kunstwerk Ingelijst
Afmetingen81 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Corneille - Le grand nu bleu kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le grand nu bleu
TechniekLitho
Afmetingen48 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Lucebert - Macbeth en Lady Macbeth kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Macbeth en Lady Macbeth
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 199
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Corneille - 1974 - La songeuse - Uniek, 50 jaar oud kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1974 - La songeuse - Uniek, 50 jaar oud
TechniekEts
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Corneille - 1990 - Rigoletto kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1990 - Rigoletto
TechniekLitho
Afmetingen62 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299