smokinjoe2014
  5. smokinjoe2014

smokinjoe2014

Lid sinds 2018 / Kempen, Duitsland

4 aangeboden items / 8 verkochte items

Denny Jacobs - Dagelijks leven bij de snackbar kopen? Bied vanaf 120!
Denny Jacobs (1945) Nederlands Dagelijks leven bij de snackbar
TechniekAcryl
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 120
Émile Lassalle - Les Moissonneurs Léopold Robert kopen? Bied vanaf 55!
Émile Lassalle (1813-1871) Frans Les Moissonneurs Léopold Robert
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Nicolas Blandin - Sunset Bokaal Vaas Prunkavse Art Deco Stijl kopen? Bied vanaf 225!
Nicolas Blandin (1969) Frans Sunset Bokaal Vaas Prunkavse Art Deco Stijl
Afmetingen40 cm x 16 cm x 18.5 cm (h x b x d)
Gewicht4300 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 225
Rob Verbunt - Portret van een meisje uit de jaren 60 kopen? Bied vanaf 85!
Rob Verbunt (1931-2010) Nederlands Portret van een meisje uit de jaren 60
Afmetingen40.6 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85