smokinjoe2014
  5. smokinjoe2014

smokinjoe2014

Lid sinds 2018 / Kempen, Duitsland

/ 8 verkochte items

Lou Asperslagh - Stilleven met een mand en een fles wijn kopen? Bied vanaf 120!
Lou Asperslagh (1893-1949) Nederlands Stilleven met een mand en een fles wijn
Afmetingen65 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 120