Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon
Omschrijving
Denny Jacobs (1945)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Acryl
Drager
Canvas (Doek)
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
Naakte vrouw met roos op het balkon - Acryl op canvas - Vintage - in goede staat
Zeer Goed
Tot 5 kg.
Binnen Duitsland
€ 9,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
Gratis verzending