Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon

Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon kopen? Bied vanaf 100!
Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon kopen? Bied vanaf 100!Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon kopen? Bied vanaf 100!Denny Jacobs - Naakte vrouw met roos op het balkon kopen? Bied vanaf 100!
  • Denny Jacobs (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Techniek Acryl
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Naakte vrouw met roos op het balkon - Acryl op canvas - Vintage - in goede staat
Binnen Duitsland € 9,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd Gratis verzending

Denny Jacobs (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  smokinjoe2014
Lid sinds 2018
8 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
60 cm