Johan Tahon (1965)
ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 205 x 124 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |