startartcollection
  3. Ervaren verkoper
  5. startartcollection

startartcollection

Lid sinds 2022 / Borgerhout, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon (1965) Belgisch ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets
Techniek Ets
Afmetingen 205 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Johan Tahon - ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon (1965) Belgisch ANATOMIE II - Zeldzame groot-formaat ets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200