Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets
Omschrijving
Johan Tahon (1965)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
2008
Techniek
Ets
Drager
Geschept Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
205 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
10
Originele ets op koperplaat. Formaat: 190x100 cm (etsplaat), 205x124cm (papier).
In 2008 geëtst door de kunstenaar in het atelier van Robert et Lydie Dutrou (Parly, Frankrijk). Uitgegeven door Galerie Van De Weghe op 10 genummerde en gesigneerde exemplaren. Te bezichtigen in Antwerpen na afspraak.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België
koeriersdienst