Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets

Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!Johan Tahon - ANATOMIE I - Zeldzame groot-formaat ets kopen? Bied vanaf 1200!
  • Johan Tahon (1965)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2008
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 205 x 124 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10
Originele ets op koperplaat. Formaat: 190x100 cm (etsplaat), 205x124cm (papier).
In 2008 geëtst door de kunstenaar in het atelier van Robert et Lydie Dutrou (Parly, Frankrijk). Uitgegeven door Galerie Van De Weghe op 10 genummerde en gesigneerde exemplaren. Te bezichtigen in Antwerpen na afspraak.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België

Johan Tahon (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  startartcollection
Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items (2)
124 cm
205 cm