Stepha
  3. Ervaren verkoper
  5. Stepha

Stepha

Lid sinds 2025 / Utrecht, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ineke Watzema-Andriesse - Uil met jong en prooi kopen? Bied vanaf 75!
Ineke Watzema-Andriesse (1929-2003) Nederlands Uil met jong en prooi
Techniek Gouache
Afmetingen 66 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen