Joost van Roojen (1928-2012)
Vlieger
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 58 x 77 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |