telusa
  3. Ervaren verkoper
  5. telusa

telusa

Lid sinds 2025 / Groenekan, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Joost van Roojen - Vlieger kopen? Bied vanaf 2500!
Joost van Roojen (1928-2012) Nederlands Vlieger
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 2.500