Origineel abstract werk van Joost van Roojen uit 1964, uitgevoerd op handgeschept papier.
De compositie bestaat uit geometrische en architectonische vormen, kenmerkend voor de Nederlandse naoorlogse abstracte kunst uit de jaren zestig.
Het betreft een uniek werk, met de hand getekend en ingekleurd.
Het handgeschepte papier is duidelijk zichtbaar aan de structuur en onregelmatige randen.
Het werk is gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.
Op de achterzijde bevinden zich originele labels met verwijzing naar het Stedelijk Museum Amsterdam en de herkomst uit de collectie van D. Wijsenbek van Veldhuyzen, Amsterdam.
Het werk is ingelijst en voorzien van een passe-partout.
Goede conditie, met lichte ouderdomssporen passend bij werk, lijst vertoont lichte gebruikssporen.
Herkomst
Collectie D. Wijsenbek van Veldhuyzen, Amsterdam
Verwijzing naar Stedelijk Museum Amsterdam op de achterzijde